טיפים ראשונים

יצירת סצינה לאובייקטים (מוצרים, חפצים, מנות אוכל וכו') ויצירת תפאורה נלווית לרוב אינה פשוטה, לכן המון אנשים ובעלי עסקים קטנים נוטים להימנע ממנה כי נדמה שההוצאה גדולה מדי, במקום הזה רקעי הצילום של DE'ZEN 'נכנסים לתמונה'.

מתוך הבנה של המציאות החדשה בה מותג צריך לבלוט, לייצר ניראות דיגיטלית ושיווק מתמיד, תוך כדי שימוש ברשתות החברתיות (אינסטגרם, פייסבוק, טיק טוק) ופלטפורמות המכירה האינטרנטית השונות, נולדו הרקעים הייחודיים של DE'ZEN.

שימוש ברקעים אינו עולם חדש לבעלי המקצוע, צלמים, משדרי פירסום וכרישי שיווק ותיקים, ההבדל הגדול הוא בהיזדמנות ש DE'ZEN נותנת לכל אחד- צלם חובבן או צלם מקצועי, למצוא לעצמו את הסגנון שאליו הוא מתחבר על מנת לייצר באמצעות תמונות קו עיצובי אישי בלי ציוד יקר.
קצת יכולת אסתטית ומצלמה של סמארטפון יספיקו.

 

מאיפה מתחילים?

 1. יש לבחור שילוב של 3-4 רקעים בגדלים שונים, כמובן רצוי שהרקעים שנבחרו יעבדו טוב זה עם זה, לא יבלעו את הפריט המצולם ולא יקחו את רוב הפוקוס בצילום.
  מומלץ לחשוב על סקאלה ציבעונית וחומרית מתאימה מבין האופציות הרבות שקיימות.

2. רצוי להכין מראש 1-3 אביזרי סטיילינג נוספים באותה סקאלה צבעונית שיעבדו טוב עם האובייקט הראשי שאותו מצלמים; יש לזכור שלא כל טייק זקוק לאביזרים נילווים. המלצה שלי ליצור מגוון פריימים.

3. במידה ומשתמשים בתאורה טבעית, אור יום, ללא אביזרי תאורה חיצוניים ורוצים לשמור על גוון צבעוני אחיד מומלץ לרכז יום צילומים וליצור בו כמות רחבה של תמונות; ובכלל כדאי לנסות לצלם תמיד בסביבות אותה השעה ביום ככה אפקט האור והצל פחות או יותר ישמרו וייצרו אחדות.

4. בעזרת העמדות שונות של האובייקט המצולם תצרו לעצמכם אלבום עשיר בתמונות לשימושים שונים.

Flat-lay- צילום מלמעלה שטוח, קלוז אפים, צילום חזיתי וכו' כיד הדמיון.

5. עריכת התמונה אחרי הצילום. בלי להתבייש תשתמשו בכלים הקיימים על מנת לשפר את הצבעוניות ולערוך את התמונה לצרכים שלכם, תופתעו לגלות כמה זה קל!

בהצלחה!

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים לעקוב באינסטגרם בפייסבוק ולהירשם לניוזלטר.

 

כל התמונות בפוסט צולמו באמצעות SAMSUNG A40

לרכישה מאוסף הרקעים

4 thoughts on “טיפים ראשונים

 1. עזרא מזרחי אומר:

  איזה רעיון גאוני
  במיוחד שכולנו צלמים ורקעים לצילום פותרים המון בעיות של הדגשת המוצרים ע"י רקע שעוזר ולא "גונב" את הפוקוס מהמוצר

  • קרן דניס אומר:

   היי נטלי, אכן הרקע תלוי באמצעות מתלה רקעים אבל ניתן כמובן להשתמש בכל קולב שיש בבית למשל
   את המתקן הזה רכשתי באליאקספרס בגרושים (אזור ה-80 שקלים) יש כל מיני סוגים גם בפחות
   מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *