קרן דניס – חנות אונליין לפריטים מעוצבים לבית

את פריטי העיצוב של קרן דניס ניתן מייד לזהות. יש בהם את השפה הנקייה, האיכות, האותנטיות, הפשטות ובעיקר את העיצוב העדכני שמוכיח שהפריטים הקטנים הם שעושים את ההבדל.

קרן דניס מקרית טבעון שבעמק יזרעאל, בוגרת מכללת ויצ”ו לעיצוב אשר החלה דרכה המקצועית בשנת 2004, הציגה בתערוכות שונות בארץ ובעולם ואת המוצרים החלה לשווק גם לחו”ל שם הם צוברים אהדה רבה. באיכות ללא פשרות, המוצרים של kerendenis.com מיוצרים בישראל, ברמה הגבוהה ביותר.

את ההשראה היא מקבלת גם מהעולם וגם מישראל והדיאלוג היומיומי, שבא לידי ביטוי בעיצובים השונים כדוגמת פטרנים ייחודיים ופריטים בסגנונות שונים, הממלאים את החלל בסטייל, שמחה, אסתטיקה ומהווים מתנה מושלמת עבורכם, למארחים ולאנשים אהובים.
כל מוצרי המותג kerendenis.com מיוצרים כאן בישראל וחתומים בחותמת ייצור כחול לבן כחלק מאידיאולוגיית המותג.
 
חנות האונליין של kerendenis.com הוא אי של יופי, מלא באוצרות שימלאו את חלל הבית מהרצפה עד התקרה בסטייל.
אז תכינו לכם קפה, הישענו אחורה וצאו לסיור בין הקטגוריות והפריטים. ההזדמנות לשנות, לשדרג, להוסיף צבע לבית ובעצם לעצב באופן הכי טרנדי ועדכני, כמו שתמיד חלמתם.
 
בחנות תוכלו למצוא מוצרים נוספים של אמנים ישראליים המייצרים את מוצריהם בעבודת יד, "לכבוד הוא לי לתת במה ליוצרים נוספים אשר מעוניינים למכור את המוצרים שלהם בחנות האונליין שלי, המוצרים משתלבים נפלא במגוון הרחב כדי לאפשר חוויית קנייה משמעותית יותר ללקוחות האהובים שלי שאוהבים לקנות כחול לבן".